Konkurs

Wyniki II Konkursu Wokalnego Festiwalu Ireny Jarockiej

Wyniki konkursu !
Druga edycja konkursu, to 50 zgłoszeń i ponownie bardzo wysoki poziom uczestników. Nasze jury w składzie: Krystyna Stańko, Joanna Kraińska, Krzysztof Jaryczewski
miało twardy orzech do zgryzienia. W pierwszym głosowaniu udało się wyłonić dwie osoby, do rozstrzygnięcia boju o trzecie ostatnie miejsce potrzebna była dogrywka, w której walczyło 4 kandydatów!
Oto lista laureatów II Konkursu Wokalnego Festiwalu Ireny Jarockiej, którzy powalczą o nagrody podczas Festiwalu 6 sierpnia w Gdańsku.
  • Katarzyna Jurasz z Sosnowca
  • Paulina Raczkowska z Gdańska
  • Jan Piwowarczyk z Krakowa
Gratulujemy!

Zapraszamy wokalistów i wokalistki do udziału w konkursie, którego finał odbędzie się 6 sierpnia 2022 podczas Festiwalu Ireny Jarockiej w Gdańsku. Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy:

  • online (nadsyłanie nagrań wideo, spośród których Jury wybierze 3 laureatów)
  • Koncert Laureatów podczas Festiwalu Ireny Jarockiej 6.08.22 w Gdańsku

Etap pierwszy – ONLINE

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia wraz ze zgodami i przesłać JEDNO DOWOLNE (NIE MUSI BYĆ Z LISTY PONIŻEJ) swoje nagranie z repertuaru Ireny Jarockiej, na adres kontakt@festiwaljarockiej.pl do dnia 25 czerwca 2022. Nagranie w formie audiowizualnej należy załączyć jako link w portalu YouTube  w treści maila i w karcie zgłoszenia.

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA
NIE PODPISANE I NIEKOMPLETNE ZGŁOSZENIA NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE!

Podkłady piosenek

aby pobrać nagranie wybierz prawym klawiszem myszy zapisz link jako…

Etap drugi – FESTIWAL – konkurs Laureatów

Jury Festiwalu w składzie Krystyna Stańko, Krzysztof Jary Jaryczewski, Joanna Kraińska wybierze trzech laureatów konkursu, którzy zostaną zaproszeni przez Organizatorów na Festiwal Ireny Jarockiej w Gdańsku.

Tu zaprezentują się ponownie zgromadzonej publiczności oraz Jury Festiwalu i zostaną przyznane następujące nagrody:

  • I MIEJSCE- 2500 zł
  • II MIEJSCE- 2000 zł
  • III MIEJSCE- 1500 zł

Nagrodą główną dla zwycięzcy będzie wydanie singla, w którego skład wchodzi sesja nagraniowa i mastering oraz wydanie singla na płycie CD . Laureaci mogą również się spodziewać nagród rzeczowych od partnerów Festiwalu oraz zaproszenia na występy organizowane przez Organizatora i partnerów.